Polecam z całego serca. Zajęcia są ciekawe, dynamiczne, wzbogacone o dodatkowe materiały, ćwiczenia, filmy. Lektorka przez cały czas pilnuje poprawnej wymowy, używanych struktur gramatycznych, zwraca uwagę na popełniane błędy i zaraża optymizmem do nauki języka. Człowiek z pasją. :)

Swietłana (e-korepetycje)

Bardzo polecam. Tak jak w opiniach poniżej Ania jest osobą z pasją. Ciekawe materiały, filmy, czy muzyka sprawią że będziesz przychodzić na zajęcia z radością :) Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się języka :)

Magda (e-korpetycje)

Nauka angielskiego w wesołej atmosferze :) Specjalność Ani: usuwanie tzw. blokady językowej. Po każdym spotkaniu dostaję maila podsumowującego zajęcia, co motywuje do systematycznych powtórek. Polecam :)

Magdalena (e-korepetycje)

Świetna nauczycielka , bardzo zaangażowana w to co robi ,zawsze przygotowana do zajęć. Ogromny profesjonalizm, duża wiedza i przyjemna atmosfera. Mnóstwo ciekawych materiałów. Zwraca szczególną uwagę na wymowę. Całe kompendium wiedzy z danej lekcji otrzymuję w mailu co bardzo ułatwia naukę i powtarzanie. Nauka angielskiego z Anią to czysta przyjemność.
Osobiście polecam wszystkim !

Joanna (e-korepetycje)

Na zajecia do Pani Ani chodzilam z przyjemnoscia . Profesjonalizm i indywidualne dopasowanie do ucznia . Polecam!!!

Kasia (Facebook)

Wyobraźcie sobie, że mój syn był gotów chodzić na zajęcia na własnych nogach. Bez dowożenia. Bez jęknięcia. W czasie pandemii rezygnował z xboxa na czas zajęć z języka angielskiego bez dyskusji. Tyle w temacie.

Marcin (Facebook)